miot “a”

Szczeniaczki, tj. 4 chłopców i 1 dziewczynka urodziły się późnym niedzielnym wieczorem 10 marca 2024 roku. Jest to zarazem pierwszy miot Aryi, jak i nasz debiut w roli psich rodziców. Mama, to nasza perełka o wielkim serduszku, Lemon to młody temperamentny samiec. Oboje są radośni i przyjaźni, kochają ludzi. Ich walory docenili również sędziowie, bo zarówno Arya // PURPLE PAPAYA Bloomingen Gold jak i Lemon // Irving Diamond Retrievers From Korol posiadają tytuły Championa Polski.

miot “a” – RODZICE

LEMON

Irving Diamond
Retrievers From Korol


ARYA

PURPLE PAPAYA
Bloomingen Gold

MIOT “A” MALUCHY

BRUNO

ACE OF SPADES
Alderaan Angels (FCI)

Chłopczyk, któremu przypadł kolor obróżki szary, jest ciepłym i kochanym małym facetem. Oczywiście jak wszystkie aniołki z miotu A jest bardzo energetyczny. Bruno, bo tak ma na imię w nowym domu, trafił bardzo blisko nas, do Koszalina, dzięki czemu możemy go często odwiedzać i cieszyć się jego szczęściem.


FIERO

ACE OF HEARTS
Alderaan Angels (FCI)


Żółty chłopczyk to inteligentny i nielubiący ograniczeń kawaler. Wszędzie go pełno i jak przystało na goldena, kocha zabawę. Pojechał do Wejherowa gdzie już jako Fiero uczy się świata od wujka Grandzika, również golden retrievera.

LUPO

ACE OF CLUBS
Alderaan Angels (FCI)


Lupo, czyli zielony chłopiec, mimo groźnego imienia nie ma usposobienia wilka. Jest ciepły, mądry i bardzo szybko się uczy. Jego dom jest w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie rozjaśnia każdy dzień swojej wspaniałej rodzinie.

BUDYŃ

ACE OF DIAMONDS
Alderaan Angels (FCI)


Chłopczyk w kolorze czerwonym to
urwis o słodkim imieniu Budyń.
Trafił do Rosnowa, miejscowości oddalonej o kilkanaście kilometrów od Koszalina.
Ma cudowny dom gdzie może dać upust swojej energii.


VIOLETT

ANGEL IN MY HEART
Alderaan Angels (FCI)

Nasza jedynaczka, czyli fioletowa Violett, przez nas jeszcze w Koszalinie nazywana Wioletka. Pojechała do Łodzi, do hodowli, z której pochodzi mama, czyli Arya i gdzie mieszka tato Lemon. Przed nią stoją wielkie wyzwania. Dziewczyna jest rezolutna i odważna, bo przecież musiała sobie jakoś poradzić z czterema niesfornymi chłopakami.

MIOT “A” GALERIA