VIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Pruszków (O/Piaseczno), 22÷23-10-2022

Po kilkumiesięcznej przerwie, czas ponownie stanąć w szranki na ringu wystawowym. Mimo że głównie skupiamy się na wystawach rangi międzynarodowej to w ramach “przygotowania kondycyjnego” i “odświeżenia nabytej wiedzy” zarówno naszej perełki Aryi, jak i handlerki Ewy, wybraliśmy się na wycieczkę do Pruszkowa. Na tamtejszym Torze Kolarskim ARENA Pruszków w dniach 22-23.10.2022 roku, Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Piasecznie organizował VIII Krajową Wystawę Psów Rasowych.

Trening wypadł wyśmienicie. Arya w ringu zaprezentowała się bez skazy, zajęła drugie miejsce w swojej klasie i uzyskała ocenę doskonałą. Tak więc, trening uważamy za zaliczony w 100% i jest to świetny prognostyk przed zbliżającymi się wielkimi krokami zmaganiami, podczas dwóch międzynarodowych wystaw w Poznaniu, w dniach 5-6 listopad.

Za każdym razem, gdy przygotowujemy się do udziału w wystawie dużą uwagę zwracamy na przygotowanie groomerskie. Mimo że Ewa samodzielnie świetnie wywiązuje się z tego zadania to co jakiś czas oddajemy nasze Złotko w najbardziej odpowiednie i zdecydowanie bardziej doświadczone ręce. Tak było i tym razem dlatego po raz kolejny dziękujemy Pani Dorocie Stradowskiej-van Eupen za świetnie wykonana pracę.

Arya//PURPLE PAPAYA Bloomingen Gold (FCI)
Klasa: Otwarta
Ocena: Doskonała
Lokata: Druga
Sędzia : Bożena Kowalska-Malitka (PL)